PoE+ Midspan инжектор. Порты: 2x RJ45 100M / 1000M, PoE: IEEE 802.3af/at, AC 100-240 B. -10ºС ~ +55ºС, 132х60х33 мм, Вес: 250г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 250 г |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet порти (DownLink) | 1x RJ45 (1000M) з підтримкою PoE |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| LED індикація | PD: (зелене: вказує, що подає живлення на пристрій), PWR: (зелене: вказує на те, що пристрій працює) |
| PoE порти | 1 порт |
| Вага брутто | 588 |
| Влажность | 10% -90% RH |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Питание | AC 100-240В |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 14 x 310 x 500 мм |
| Розміри | 132x60x33 мм |
| Споживана потужність PoE | ≤30Вт |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип устройства | Інжектор |
Информация для заказа
- Цена: 1 368 ₴


