Електромеханічний замок CISA 1.11630.50.4

влевовправо
Тип замку: електромеханічний, Спосіб встановлення: накладний, Тип дверей: IV. Двері відчиняються назовні, дверні петлі зліва, ручка праворуч, Кнопка виходу із блокуванням, Відкриття ключем, Матеріал: нержавіюча сталь, Живлення 12 В | 2.5 A, Розміри 147 х 117 х 35 мм, Температура експлуатації -30 ºC ~ +55 ºC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Загальні | |
| Висота | 117 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 35 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1520 г |
| Вага брутто | 1520 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Робоча температура | -30 ºC ~+55 ºC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 110 x 175 мм |
| Розміри | 147 x 117 x 35 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴




