кабель без екрану 4х0,22 кв.мм, багатожильний, бухта 100м.п.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Матеріал жили | Мідь |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Площа перетину | 0.22 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1,0 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал жили (провідника) | мідь |
| Переріз | 0,22 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 60 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | сигнальний |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴


