Модуль флеш-пам'яті KINGSTON 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200R

- В наявності 1 од.
- Код: 200637
1 712 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Обсяг пам'яті 256 ГБ,
● Стандарт пам'яті MicroSDXC,
● Клас швидкості UHS-II (U3),
● Клас швидкості відео V30,
● Швидкість читання до 200 МБ/с
● Стандарт пам'яті MicroSDXC,
● Клас швидкості UHS-II (U3),
● Клас швидкості відео V30,
● Швидкість читання до 200 МБ/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 256 Гб |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 3 мм |
| Довжина: | 115 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 3 x 115 мм |
| Тип пристрою | MicroSD |
| Форм-фактор | microSDXC UHS-II (U3) V30 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 712 ₴

