Шафа телекомунікаційна двері скло (чорна) IPCOM 4U 600x450

влевовправо
● Висота, U 4,
● Ширина, мм 600,
● Глибина, мм 450,
● Крок регулювання монтажних стійок, мм 20,
● Кут відкриття дверей 180°,
● Колір Чорний (RAL 9005),
● Ступінь захисту IP20,
● Макс. Стат. навантаження 60 кг
● Ширина, мм 600,
● Глибина, мм 450,
● Крок регулювання монтажних стійок, мм 20,
● Кут відкриття дверей 180°,
● Колір Чорний (RAL 9005),
● Ступінь захисту IP20,
● Макс. Стат. навантаження 60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 480 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11180 г |
| Вага брутто | 11180 |
| Висота | 480 мм |
| Дверцята | скло |
| Довжина: | 700 |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальне навантаження | 60,0 |
| Розмір | 4U 600х450 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 480 x 700 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 275 ₴


