Медіаконвертер Ewind EW-810SFP-GE 1000M

● З'єднання між оптоволокном та міддю 1 Гбіт/с для передачі на великі відстані,
● Медіаконвертер для мережної магістралі (SAN, LAN, MAN),
● Може застосовуватись у телекомунікаційній кімнаті, науково-дослідній лабораторії, центрі обробки даних тощо,
● Забезпечення захисту від статичної електрики
для мережі Ethernet та основної мережевої системи,
● Надання додаткових опцій керування мережею
● Медіаконвертер для мережної магістралі (SAN, LAN, MAN),
● Може застосовуватись у телекомунікаційній кімнаті, науково-дослідній лабораторії, центрі обробки даних тощо,
● Забезпечення захисту від статичної електрики
для мережі Ethernet та основної мережевої системи,
● Надання додаткових опцій керування мережею
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ewind |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | AC100-240 В, адаптер DC5В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | SFP 1000M MM 50/125um,62.5/125um SM 9/125um |
| Порти (Uplink) | RJ45 10/100/1000М |
| Робоча температура | 0 - +50℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 60 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

