Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-1210/8 12В 10А

Використовується для забезпечення стабільного напруги і захисту обладнання від перевантажень, Вхідна напруга 220В, Вихідна напруга 12 В, Вихідний струм - 10 А, Можлива установка акумулятора ємністю 1,2Аг, 2.2Аг, 4Aг або 7Aг, 18Аг, Індикація режимів роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | Індикація режимів роботи |
| Вага | 1780 г |
| Вага брутто | 1780 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Матеріал | Метал |
| Підтримка АКБ | Можлива установка акумулятора ємністю 1,2Аг, 2.2Аг, 4Aг або 7Aч, 18 Аг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 95 x 310 мм |
| Сила струму на виході | 10А |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴

