● Downlink порти: 4x RJ45 (10/100M),
● Uplink порти: 2 x 10/100BASE-T,
● Комутаційна здатність 1.2 Гбіт/с,
● Швидкість пересилання 0.89 мп/с,
● Живлення: 100-240В AC,
● Робоча температура: 0º - + 45ºC,
● 166x132.6х43мм
● Uplink порти: 2 x 10/100BASE-T,
● Комутаційна здатність 1.2 Гбіт/с,
● Швидкість пересилання 0.89 мп/с,
● Живлення: 100-240В AC,
● Робоча температура: 0º - + 45ºC,
● 166x132.6х43мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | 4 kV |
| Вага брутто | 750 |
| Вага | 960 г |
| Висота | 132.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 43 |
| Макс. пропускна спроможність | 1.2 гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Живлення | 100-240В AC |
| Порти (DownLink) | 4x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100M) |
| Потужність споживання | 6-54 Вт |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Розмір таблиці MAC | 2К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 60 x 200 мм |
| Розміри | 166x132.6х43 мм |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт порт (бюджет 54 Вт) |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 0.89 мп/с |
| Ширина | 166 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴




