Коммутатор 8 портов неуправляемый Dahua DH-PFS3110-8ET-96 POE

● Downlink порты: 8x RJ45 (100M) с поддержкою PoE,
● Uplink порты: 1x RJ45(10/100/1000M), 1x SFP (100/1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE, IEEE802.3bt/ бюджет 96 Вт,
● Питание: DC 53В,
● Рабочая температура: -30º - + 65ºC,
● 150x100x42 мм
● Uplink порты: 1x RJ45(10/100/1000M), 1x SFP (100/1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE, IEEE802.3bt/ бюджет 96 Вт,
● Питание: DC 53В,
● Рабочая температура: -30º - + 65ºC,
● 150x100x42 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Общее количество портов | 8 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блискавкозахист | Загальний режим 6KV, Диференціальний режим 4KV |
| Буферна пам'ять | 1 Мб |
| Вес | 540 г |
| Вага брутто | 1320 |
| Высота | 100 мм |
| Влажность | 5% -95% |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 42 |
| Питание | DC 48В-57В |
| Керування потоком | Включений за замовчуванням |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Макс. пропускна спроможність | 7.6ГБіт / с |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Порти (DownLink) | 8x RJ45 (10/100M) з PoE |
| Порти (Uplink) | 1x RJ45(10/100/10M), 1x SFP (100/1000M), |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Hi-PoE |
| Рабочая температура | 30 ° C-65 ° C |
| Розмір таблиці MAC | 8 До |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 240 x 80 мм |
| Розміри | 150х100х42 мм |
| Споживана потужність PoE | Порт 1-2: ≤60Вт, Порти 3-8: ≤30Вт, Загальна: 96Вт |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Терморегулятори контактів PoE | 1, 2, 4, 5 (В +), 3, 6, 7, 8 (В-) |
| Швидкість пересилання пакетів | 4.17Mpps |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 435 ₴

