Підходить до будь-якого типу одинарних та подвійних дверей, Тип монтажу: внутрішній, Максимальний струм: 5A, Живлення: 0-36В DC/В AC, Контакти покриті латунню, Матеріал: пластик, Розміри: 46.8х15.7х27.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 15.7 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 27.8 |
| Живлення | 0-36В DC/В AC, 5A |
| Монтаж | внутрішній |
| Розмір | 46.8х15.7х27.8 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 20 x 20 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі |
| Ширина | 46.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


