Плата контроллера доступа U-Prox IP400 EM

Плата контроллера доступа
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | U-Prox |
| Страна производитель | Украина |
| Протокол связи | RJ-45 |
| Дополнительные | |
| Интеграция с системами и ПО | СКУД |
| Общие | |
| Вес | 160 г |
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 2 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Ethernet 100 мбіт/с (RJ45), USB для мережевих налаштувань, 2 реле (NO, NC, COM), 2 реле (NO, COM), 8 програмованих шлейфів з контролем по струму |
| Інтерфейси введення | 8 з контролем по струму для підключення датчиків, кнопок |
| Інтерфейси виходу | 4 («сухий контакт»). Два реле (C NO NC) 24В 5А, два реле (C NO) 24В 1А |
| Вага брутто | 160 |
| Компанія-виробник | U-Prox |
| Країна-виробник | Україна |
| Пам'ять | 31768 постійних ідентифікаторів +1000 тимчасових, 47000 подій, 250 тижневих розкладів, 250 тайм-зон, 250 вихідних, «плаваючі» розкладу, годинник реального часу |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 150 x 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 7 477 ₴

