Мобильный аварийный терминал DS-1530HMI

Мобильный аварийный терминал DS-1530HMI Hikvision. Тревожная кнопка. Отображает статус DVR (ERROR, RECORD и POWER). DC 5В/30мА. -20°C~60°C. 80 х 30 х 19 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 380 г |
| Высота | 30 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація станів | Три індикатора вказують на стан живлення, записи і помилки |
| Вага брутто | 380 |
| Питание | DC 5В / 30мА |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Метод роботи | Мобільний аварійний термінал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 100 x 170 мм |
| Розміри | 80 х 30 х 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 3 702 ₴

