Passive PoE коммутатор для домофонов Dahua DH-VTNS1060A

Passive PoE коммутатор для домофонов Dahua. Downlink порты (passive PoE): 6x RJ45, Uplink порты 2x RJ45. Питание: DC 24В. Размер: 179х107х30 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet порти (DownLink) | 6x RJ45 (100M), passive PoE |
| Ethernet порти (Uplink) | 2x RJ45 (100M), для зв'язку із зовнішньою мережею |
| Вес | 330 г |
| Вага брутто | 330 |
| Высота | 107 мм |
| Влажность | 10% ~ 90% RH |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 30 |
| Питание | DC 24V |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 24 шт |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Материал | Пластик |
| Метод роботи | Організація живлення та передачі даних для моніторів і викличних панелей Dahua |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Потужність споживання | Очікування: 0.2Вт, макс. навантаження: 45 Вт |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 50 x 230 мм |
| Розміри | 178х107х30 мм |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип устройства | Пристрої для підключення домофонів |
| Ширина | 178 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 283 ₴

