Вызывная панель Slinex MA-03CRHD IP65

влевовправо
● Кут огляду по горизонталі 115°,
● Роздільна здатність камери 1920×1080 (режим AHD-H), 1280×720 (режим AHD-M), 960 ТВЛ (режим CVBS),
● Розміри 110×185×34 мм,
● Температура експлуатації -40 – +65 °C,
● Тип матриці CMOS,
● Тип підсвічування ІЧ підсвічування до 1,5 м,
● Клас захищеності IP65,
● Харчування +12В,
● Функції: вбудований комбінований зчитувач безконтактних карток EM-Marin та MIFARE, підсвічування табличок з ім'ям абонента, механічний ІЧ-фільтр, кнопка перемикання режимів роботи камери (AHD-H, AHD-M, CVBS)
● Роздільна здатність камери 1920×1080 (режим AHD-H), 1280×720 (режим AHD-M), 960 ТВЛ (режим CVBS),
● Розміри 110×185×34 мм,
● Температура експлуатації -40 – +65 °C,
● Тип матриці CMOS,
● Тип підсвічування ІЧ підсвічування до 1,5 м,
● Клас захищеності IP65,
● Харчування +12В,
● Функції: вбудований комбінований зчитувач безконтактних карток EM-Marin та MIFARE, підсвічування табличок з ім'ям абонента, механічний ІЧ-фільтр, кнопка перемикання режимів роботи камери (AHD-H, AHD-M, CVBS)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Угол обзора камеры | 115 град. |
| Количество абонентов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Видеопанель цветная вызывная |
| Общие | |
| Вес | 1080 г |
| Высота | 185 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 34 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Ширина | 110 мм |
| Дополнительные | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP65 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1080 |
| Зчитувач карт | EM-Marin, MIFARE |
| Камера | CMOS |
| Компанія-виробник | Slinex |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | 115° |
| Монтаж | Врізний або накладний (опція) |
| Рабочая температура | -40 - +65 °C |
| Разрешение | 1920×1080 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 105 x 210 мм |
| Розміри | 110×185×34 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип подсветки | ІЧ 1.5м |
Информация для заказа
- Цена: 4 691 ₴



