Комплект відеодомофона BCOM BD-780FHD White Kit

влевовправо
Комплект відеодомофон+відеопанель. Кольоровий домофон з IPS екраном 7 дюймів та сенсорними кнопками, підключення 2 панелей виклику AHD/TVI/CVI або CVBS, 2 відеокамер AHD/TVI/CVI або CVBS з роздільною здатністю до 2Мп, 2 датчиків тривоги і 1 додаткового монітора (телевізора). Розмова через гучний зв'язок. З'єднання з панеллю виклику 4-дротове. Слот microSD, живлення 100-240V, споживання 700mA, в режимі очікування 300mA. Корпус чорного кольору. Розміри 190х127х22 мм. Кольорова накладна відеопанель білого кольору з CMOS матрицею і камерою з роздільною здатністю Full HD 1920x1080. Кут огляду 120°. 4-х дротове підключення до домофона. Підключення всіх типів електрозамків (NO/NC). Робоча температура -30..+50°С. Живлення від домофона DC12V. Розмір 130x48x19мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 2 панелі виклику, 2 аналогові камери, 2 датчики тривоги |
| Вага брутто | 300 |
| Дисплей | 7″ |
| Живлення монітора | AC 100-240 В |
| Камера | Full HD 1920x1080 120° |
| Керування замком | NO/NC |
| Локальна пам'ять | слот на microSD карту об'ємом до 128 Гб |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Підключення | 4-дротове |
| Підключення монітора | 4-дротове |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 800 |
| Роздільна здатність екрана | 1024x800 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 400 мм |
| Розміри | 130х48х19 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Комплекти відеодомофонів |
| Функції | запис фото/відео за рухом з 1 каналу, за тривогою (за умови підключення охоронних датчиків), а також автоматично і вручну, вбудоване реле для відчинення воріт, фоторамка, режим «не турбувати» («сон»), медіаплеєр, MP3 мелодії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 970 ₴





