Видеодомофон Slinex Sonik 7 AI white

влевовправо
● Детекция движения с помощью искусственного интеллекта,
● 7” цветной IPS (16:9) 1024×600,
● MicroSD карта, до 256 ГБ,
● Встроенный блок питания, ~100-240 В,
● 176×133×20 мм
● 7” цветной IPS (16:9) 1024×600,
● MicroSD карта, до 256 ГБ,
● Встроенный блок питания, ~100-240 В,
● 176×133×20 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Диагональ экрана (дюйм) | 7" |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 760 г |
| Высота | 133 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 20 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 176 мм |
| Монитор | |
| Монитор | IPS |
| Формат видео | PAL |
| Дополнительные | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 10/100M |
| Wi-Fi | Підтримує |
| Вага брутто | 760 |
| Дисплей | 7” сенсорний IPS екран 16:9 |
| Дополнительно | Human detection: AI детекція руху, Voice changer: цифрова зміна голосу користувача для безпеки, Переадресація дзвінка на програму Slinex Smart Call, Розумна фоторамка, Встановлення будь-яких MP3 мелодій виклику |
| Компанія-виробник | Slinex |
| Країна-виробник | Китай |
| Локальна пам'ять | MicroSD до 256 Гб |
| Монтаж | накладний |
| Особенности | Переадресація виклику на додаток Slinex Smart Call ,Два динаміка на лицьовій поверхні ,Окремі акустичні камери для динаміків ,Можливість самостійно змінювати лицьову панель ,Підтримка викликових панелей будь-якого стандарту (CVBS, AHD 1.0, AHD 2.0) ,Можли |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | 2 викликові панелі + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | -10 - +55 ˚C |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 70 x 220 мм |
| Розміри | 176×133×20 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип сигнала | PAL / NTSC / AHD720p / AHD1080p |
Информация для заказа
- Цена: 7 550 ₴


