Видеодомофон Dahua DHI-VTH8621KMS-WP 7″ дюймов Wi-Fi

влевовправо
● Дисплей: 7″ TFT 1024 × 600,
● Wi-Fi: поддерживается,
● ОС: LINUX,
● Функции: открытие двери, ″не беспокоить″,
● Питание: 12 VDC, 1 A, PoE,
● Цвет: серебристый
● Wi-Fi: поддерживается,
● ОС: LINUX,
● Функции: открытие двери, ″не беспокоить″,
● Питание: 12 VDC, 1 A, PoE,
● Цвет: серебристый
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Диагональ экрана (дюйм) | 7" |
| Протокол связи | RJ-45 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 640 г |
| Высота | 147 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 22.4 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 185 мм |
| Монитор | |
| Монитор | TFT |
| Дополнительные | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100 M |
| PoE | 36-57 В, 0.35 A |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Аудіо вихід | 1 вбудований динамік і 1 динамік приймача |
| Аудіо вхід | 1 |
| Аудіо компресія | G.711a, G.711u, PCM |
| Вага брутто | 640 |
| Дисплей | 7″ TFT |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Локальна пам'ять | Micro SD до 64 Гб |
| Мережеві протоколи | RTSP, RTP, SIP, DNS, SSH |
| Монтаж | накладний |
| Особенности | Текстові повідомлення можна отримувати та переглядати на внутрішній монітор. Можливості розширення: квартира: 4, вілла: 9 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Релейні виходи | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C - +55 °C |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 70 x 255 мм |
| Розміри | 185 × 147 × 22.4 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тривожні входи | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 6 964 ₴



