Видеодомофон Slinex SQ-04N Cloud 4.3″ дюйма (white)

влевовправо
● Размер экрана 4”, IPS,
● Разрешение экрана 480×272,
● AHD, TVI, CVI (до 1080p) или CVBS,
● Переадресация вызовов на смартфон,
● MicroSD карта, до 256 ГБ,
● –10 - +55 ˚C,
● 100-240 В 8 Вт
● Разрешение экрана 480×272,
● AHD, TVI, CVI (до 1080p) или CVBS,
● Переадресация вызовов на смартфон,
● MicroSD карта, до 256 ГБ,
● –10 - +55 ˚C,
● 100-240 В 8 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Входы для подключения | 2 |
| Диагональ экрана (дюйм) | 4.3" |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 580 г |
| Высота | 175 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 21 мм |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 119 мм |
| Монитор | |
| Монитор | IPS |
| Дополнительные | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Подключение дополнительной камеры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує |
| Вага брутто | 580 |
| Дисплей | 4,3” кольоровий IPS екран 16:9 |
| Дополнительно | Детекція руху, Підтримка AHD, Матовое покриття, Додаток Smart Call |
| Питание | 100-240В |
| Компанія-виробник | Slinex |
| Країна-виробник | Китай |
| Локальна пам'ять | MicroSD до 256 Гб |
| Монтаж | накладний |
| Особенности | Перенаправлення дзвінка в додаток Slinex Smart Call, МР3 мелодія як мелодія дзвінка, Налаштування тривалості мелодії дзвінка, Відображення часу в режимі очікування |
| Потужність споживання | 3 -8 Вт |
| Підключення | викличних панелей 2, додаткових відеокамер 2 |
| Рабочая температура | -10 - +55 ˚C |
| Роздільна здатність дисплея | 480×272 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 40 x 270 мм |
| Розміри | 119×175×21 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип сигнала | AHD, CVBS, TVI, CVI |
Информация для заказа
- Цена: 4 310 ₴


