Коммутационный бокс. Материал: алюминиевый сплав, Размер: ф97 мм, Вес: 140г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип системы | Коробка распределительная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 251 г |
| Вага брутто | 260 |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 4.5 кг/м |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 Кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 120 x 60 мм |
| Розміри | внутрішній діаметр 97 мм, 104 мм зовнішній |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісний з серіями камер | дивіться в файлі ″сумісність″. |
| Тип устройства | Розподільні коробки для камер |
Информация для заказа
- Цена: 673 ₴


