Видеорегистратор SafetyEye SE-NVR32V4I/S

● 32 канала,
● H.265/H.264/MPEG4 (включая смарт кодеки H.265/H.264),
● Декодирование: макс 32 канала х 1080р,
● Входящий поток 256 Мбит/с,
● Аналитика: распознавание, сравнение, поиск, тревога по лицу,
● 4 HDD до 10Тб
● H.265/H.264/MPEG4 (включая смарт кодеки H.265/H.264),
● Декодирование: макс 32 канала х 1080р,
● Входящий поток 256 Мбит/с,
● Аналитика: распознавание, сравнение, поиск, тревога по лицу,
● 4 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SafetyEye |
| Страна производитель | Китай |
| HDMI видеовыход | Да |
| VGA видеовыход | Да |
| Количество HDD | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип видеорегистратора | IP |
| Формат сжатия | H.265, H.265+ |
| Суммарная емкость HDD | 40960 GB |
| Общие | |
| Высота | 391 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 75 мм |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 445 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 2x RJ-45 10/100/1000 Мб/сек |
| IP камери | 32 |
| USB | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Інтерфейси відео виходу | 2х HDMI, 1х VGA |
| Аналітика реєстратора | розпізнавання, порівняння, пошук, тривога по обличчю |
| Вес | 5650 г |
| Вага брутто | 5660 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 256 Мб/сек |
| Відео компресія | H.265/H.264/MPEG4 (включаючи смарт кодеки .265/H.264) |
| Декодування | до 32 каналів 1080р |
| Питание | 220В AC |
| Компанія-виробник | SafetyEye |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність споживання | 80Вт |
| Підтримка роздільної здатності | До 12 Мп для всіх каналів (Особливості-32Мп або 24Мп до 4 каналів) |
| Релейні виходи | 9 |
| Рабочая температура | -10°C - +55°C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: до 4К (3840 × 2160), 2К, 1080p, 720p, HDMI2: 1080p, 720p, VGA: 1080p, 720p |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 500 x 500 мм |
| Розміри | 445 х 391 х 75 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип устройства | Реєстратори |
| Тривожні входи | 16 |
| Частота кадрів (головний потік) | 32Мп/24Мп - по 4 каналах, 12Мп/8Мп/6Мп/5Мп/4Мп/3Мп/1080p/UXGA/720p/VGA 4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF - по довільному каналу |
Информация для заказа
- Цена: 23 715 ₴

