Видеорегистратор SafetyEye SE-NVR16V2K

● 16 каналов,
● H.265/H.264,
● Декодирование: макс 12 каналов х 1080р,
● Входящий поток 160 Мбит/с,
● Аналитика: распознавание, сравнение, поиск, тревоги по лицу,
● 2 HDD до 10Тб
● H.265/H.264,
● Декодирование: макс 12 каналов х 1080р,
● Входящий поток 160 Мбит/с,
● Аналитика: распознавание, сравнение, поиск, тревоги по лицу,
● 2 HDD до 10Тб
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SafetyEye |
| Страна производитель | Китай |
| HDMI видеовыход | Да |
| VGA видеовыход | Да |
| Количество HDD | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип видеорегистратора | IP |
| Формат сжатия | H.265, H.265+ |
| Суммарная емкость HDD | 20480 GB |
| Общие | |
| Высота | 315 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 52 мм |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 385 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 1х RJ-45 10/100/1000 Мб/с |
| IP камери | 16 |
| USB | 2 х USB 2.0 |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Аналітика реєстратора | Розпізнавання. Порівняння. Пошук. Тривоги обличчя, Фільтрації хибних спрацювань |
| Вес | 1000 г |
| Вага брутто | 2720 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мб/сек |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Декодування | 12х 1080р без ШІ |
| Питание | 12В DC |
| Компанія-виробник | SafetyEye |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 12Мп/8Мп/6Мп/5Мп/4Мп/3Мп/1080p/UXGA/720p/VGA 4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Релейні виходи | 1 |
| Рабочая температура | -10°C - +55°C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: до 4К (3840 × 2160), 2К, 1080p, 720p, VGA: 1080p, 720p |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 390 x 435 мм |
| Розміри | 385 х 315 х 52 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип устройства | Реєстратори |
| Тривожні входи | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 7 076 ₴

