PTZ видеокамера Dahua SDT4E425-8P-GB-APV1 8+4МП X-Spans - система (PTZ 25х + панорама 180 градусов)

● 1/2.7″+1/2.8″ CMOS,
● зум (25х) 180° + 51.9-3°,
● 8+4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H.
264H,
● проход, вторжение, обнаружение пересечения ограждения, бродячие люди, оставленный/пропавший предмет, быстрое движение, обнаружение парковки, скопление людей, тревога по обнаружению человека, отслеживание связей, SMD 4.0,
● MicroSD 512 Гб,
● 12 VDC, PoE (802.3at),
● IP66,
● 3.1 кг
● зум (25х) 180° + 51.9-3°,
● 8+4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H.
264H,
● проход, вторжение, обнаружение пересечения ограждения, бродячие люди, оставленный/пропавший предмет, быстрое движение, обнаружение парковки, скопление людей, тревога по обнаружению человека, отслеживание связей, SMD 4.0,
● MicroSD 512 Гб,
● 12 VDC, PoE (802.3at),
● IP66,
● 3.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Применение | Уличная |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/2.8″ |
| Работа с изображением | |
| BLC | Да |
| Обнаружение движения | Да |
| Цифровое увеличение | 16 х |
| Общие | |
| Вес | 3100 г |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 311 мм |
| Дополнительный источник питания | PoE |
| Питание | Сеть 12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Ширина | 194.2 мм |
| Объектив | |
| Минимальное значение фокусного расстояния | 2.8 мм |
| Оптическое увеличение | 25 х |
| Светосила объектива | 1 F |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Интерфейсы | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Да |
| PoE | 802.3at |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | Панорама 4/4, Фіксована 2/1 Гб |
| SMD | 4 |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 250м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/1вих |
| Апертура | F1.0 + F1.6-F3.6 |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1вих |
| Вага брутто | 4800 |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 2500м |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H. 264H,MJPEG(Sub Stream 1) |
| Дальність підсвічування | Панорама: 30 м (ІЧ), 30 м (білий світло), Деталі: 100 м (ІЧ), 50 м (білий світло) |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує (фіксована камера) |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Панорама: Г: 180 °, В: 86 °, Деталізація: Г: 51,9 ° -3,0 °, В: 39,7 ° -2,2 °, Д: 63,1 ° -3.7 ° |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальное значение фокусного расстояния | 125 |
| Матриця | 1/2.8″ +1/2.7″ CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (100/1,000 Base-T) |
| Метод зберігання | Micro SD до 512 Гб, FTP/SFTP, NAS |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс при F1.6 (кольоровий, 30 IRE), 0,0005 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE), 0 люкс (освітлювач включений) |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Поворот / нахил / обертання | Нахил: від -15°Панорамування: від 0 ° до 360 °, без обмежень, Нахил: від -15 ° до 90 °, автопереворот на 180 ° до 90°, автоматичний поворот на 180 |
| Потужність споживання | 14-25 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR, 3D NR |
| Программное обеспечение | DMSS, DSS Pro |
| Підтримка роздільної здатності | 8M (4096 × 1860), 2M (2048 × 928), 1080p (1920 × 1080), 720p (1280 × 720), 1024 × 448, D1 (704 × 576/704 × 480),VGA (640 × 480),CIF (352 × 288/352 × 240), Detail channel: 4M (2560 × 1440), 3M (2304 × 1296), 1080p (1920 × 1080), 1.3M (1280 × 960), 720p (12 |
| Рабочая температура | -40 °C - +65 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 500 x 250 мм |
| Розміри | 194.2 × 160 × 311 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 500м |
| Рівень WDR | 120 дБ |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 1000м |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T),CGI,SDK,P2P |
| Тип подсветки | ІЧ+видиме світло |
| Тип устройства | PTZ-камери |
| Тригери тривоги | прохід, вторгнення, виявлення перетину огорожі, бродячі люди, залишений/зниклий предмет, швидкий рух, виявлення паркування, скупчення людей, тривога щодо виявлення людини, відстеження зв'язків, SMD 4.0 |
| Фокусное расстояние | 125 |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) | Панорама: 4096 × 1860 -25 к/с, фіксована: 4M/3M/1080p/1.3M/720p -25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | Панорама: 2048 × 928/1080p/1.3M/720p -25 к/с, фіксована: 1080p/1.3M/720p -25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | Панорама: 1024 × 448/D1/VGA/CIF -25 к/с, фіксована: D1/VGA/CIF -25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100 000 с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 180°/с, Нахил: 90°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с-180°/с, Нахил: 0,1°/с-90°/с |
Информация для заказа
- Цена: 30 030 ₴

