PTZ видеокамера Dahua DH-SD3D416NB-GNY

● 1/2.8″ CMOS,
● 5-80 мм 54°,
● 4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H.264H,
● проход, вторжение, SMD 3.0, автотрекинг,
● MicroSD 256 Гб,
● 12 VDC, PoE+ (802.3at),
● IP66,
● 1.5 кг
● 5-80 мм 54°,
● 4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H.264H,
● проход, вторжение, SMD 3.0, автотрекинг,
● MicroSD 256 Гб,
● 12 VDC, PoE+ (802.3at),
● IP66,
● 1.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 80 м |
| Применение | Уличная |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/2.8″ |
| Работа с изображением | |
| BLC | Да |
| Обнаружение движения | Да |
| Цифровое увеличение | 5 х |
| Общие | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 290 мм |
| Дополнительный источник питания | PoE |
| Питание | Сеть 12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Ширина | 151.5 мм |
| Объектив | |
| Угол обзора по вертикали | 29.48 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 50.56 град. |
| Максимальное значение фокусного расстояния | 80 мм |
| Минимальное значение фокусного расстояния | 5 мм |
| Оптическое увеличение | 16 х |
| Светосила объектива | 1.6 F |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Фокусное расстояние | 80 мм |
| Интерфейсы | |
| Порт для SD-карты | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Да |
| PoE | 802.3at |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| SMD | 3 |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 160м |
| Апертура | F1.6-F3.5 |
| Вага брутто | 2200 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 1600м |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,H.264H |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 50.56°-3.84°, В: 29.48°-2.16°, Д: 57.69°-4.39° |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.8″ CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб, FTP |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс при F1.6 (кольоровий, 30 IRE), 0,0005 люкс при F1,6 (ч/б, 30 IRE), 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Поворот / нахил / обертання | Панорамування: від 0° до 360° без кінця, Нахил: від -15° до +90°, автоматичний |
| Потужність споживання | 8 -18 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR, 3D NR |
| Программное обеспечение | DSS Pro |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2560 × 1440), 3M (2304 × 1296), 1080p (1920 × 1080), 1.3M (1280 × 960), 720p (1280 × 720), D1 (704 × 576/704 × 480), VGA (640 × 480), CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 190 x 290 мм |
| Розміри | 240 × Φ151.5 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 320м |
| Рівень WDR | 120 дБ |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 632м |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | CGI,SDK,ONVIF (Profile S & Profile T) |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | PTZ-камери |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/зловживання, відключення мережі виявлення, виявлення конфлікту IP, стан карти пам'яті виявлення, виявлення простору пам'яті |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/3M/1080p/1.3M/720P -25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/VGA/CIF -25к/с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 0,1°-40°/с, Нахил: 0,1°-40°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°-40°/с, Нахил: 0,1°-40°/с |
Информация для заказа
- Цена: 14 454 ₴

