IP видеокамера Imou Turret SE 4MP-C (IPC-T42EP-C) 4МП (2.8мм)

влевовправо
● Роздільна здатність 4МП, 1/2.8″ CMOS-матриця,
● Фокус 2.8мм (кут огляду 90°),
● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 x 1440) - 25 к\с,
● Кодеки H.264, H.265,
● ІЧ світло (до 30м),
● Функції зображення: детектор руху, сигналізація по звуку,
● 12 VDC,
● Колір корпусу – білий
● Фокус 2.8мм (кут огляду 90°),
● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 x 1440) - 25 к\с,
● Кодеки H.264, H.265,
● ІЧ світло (до 30м),
● Функції зображення: детектор руху, сигналізація по звуку,
● 12 VDC,
● Колір корпусу – білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/2.8″ |
| Общие | |
| Вес | 200 г |
| Высота | 81.3 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 145 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ширина | 109.9 мм |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Работа с изображением | |
| Цифровое увеличение | 8 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n/ax |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Вага брутто | 420 |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Компанія-виробник | Imou |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | 90°(Г), 50°(В), 107°(Д) |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8” |
| Сетевые интерфейсы | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 512 Гб |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 120 x 145 мм |
| Розміри | Φ109.9×81.3 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | Камери |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 -25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 322 ₴




