PT видеокамера Dahua DH-SD2C400NA-B-PV-PRO-BE 4МП WizColor WizSense PT

- В наличии
- Код: 200142
4 404 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
● 1/1.8″ CMOS,
● 4мм (16х) 97°,
● 4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,
H.264H,MJPEG,
● Проход и вторжение, обнаружение человека, транспортных средств, авто треккинг Lite, SMD 3.0,
● MicroSD 256 Гб,
● 12 VDC, PoE (802.3af),
● IP66,
● 660 г
● 4мм (16х) 97°,
● 4МП 25 к/с,
● Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M,
H.264H,MJPEG,
● Проход и вторжение, обнаружение человека, транспортных средств, авто треккинг Lite, SMD 3.0,
● MicroSD 256 Гб,
● 12 VDC, PoE (802.3af),
● IP66,
● 660 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Применение | Уличная |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | CMOS |
| Формат сжатия | H.265 |
| Физический размер матрицы | 1/1.8″ |
| Работа с изображением | |
| BLC | Да |
| WDR | Да |
| Обнаружение движения | Да |
| Цифровое увеличение | 16 х |
| Интерфейсы | |
| Аудиовыход | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Общие | |
| Вес | 660 г |
| Высота | 153.5 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 200 мм |
| Питание | Сеть 12В |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Ширина | 129.3 мм |
| Объектив | |
| Угол обзора по вертикали | 52 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 97 град. |
| Светосила объектива | 1 F |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Да |
| HLC | Да |
| PoE | 802.3af |
| ROM/RAM | 256/256 Мб |
| SMD | SMD 3.0 |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 7 м |
| Інтерфейси передачі даних | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вага брутто | 850 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 70 м |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | Smart H.265+,H.265,Smart H.264+,H.264B,H.264M, H.264H,MJPEG |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 97°, В: 52°, Д: 114° |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/1.8″ CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб, FTP |
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс при F1.0 (кольоровий, 30 IRE), 0 люкс(освітлювач увімкнено) |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Поворот / нахил / обертання | Панорамування: від 0° до 345°, Нахил: від 0° до +90° |
| Потужність споживання | до 9.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D NR, 3D NR |
| Программное обеспечение | DMSS, 5 Series NVR, DSS Pro |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2560 × 1440), 1080p (1920 × 1080), 720p (1280 × 720), D1 (704 × 480), VGA (640 × 480), CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Рабочая температура | -30 °C - +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 150 x 200 мм |
| Розміри | 153.5 × Φ129.3 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 14 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 28 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Степень защиты | IP66 |
| Совместимость | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T),CGI,SDK |
| Тип подсветки | Видиме світло |
| Тип устройства | Камери |
| Тригери тривоги | Виявлення руху/втручання, виявлення звуку, мережі виявлення відключення, виявлення конфлікту IP, пам'ять визначення стану картки, виявлення простору пам'яті |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M/1080p/720p -25к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/VGA/CIF -25к/с |
| Швидкість затвора | 1 -1/30 000 с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 0,1°-62°/с, Нахил: 0,1°-36,3°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°-74°/с, Нахил: 0,1°-36,4°/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 404 ₴

